Chat with us
Objednejte si Vein Stopper
během následujících 20 minut a využijte výhod naší akční nabídky!
Objednávejte Teď!

UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!

Odhalte, jak jednoduše zmírnit křečové žíly bez operace! 1
Odhalte jednoduché řešení proti křečovým žílám a unaveným nohám, které navrátí hladkost pokožce vašich nohou! 1
Zmírňuje křečové žíly a problémy s pokožkou způsobené křečovými žílami 1, 3, 8
Navrací pokožce pružnost a hladkost 2
Zredukuje užívání sedativ 3
Zmírňuje křečové žíly 1
 • Minulý rok se 5967 ženám povedlo vyřešit problém s křečovými žílami a bolavýma nohama. Pomocí Vein Stopper i vy můžete mít pevné a hladké* nohy! Objednávejte Teď!
  *Pozitivních zkušenosti, které dorazily na adresu kompanie
  Praha,

  NEUVĚŘITELNÁ NOVINKA - Konečně odhaleno přírodní řešení proti křečovým žílám! 1

  Otoky, podlitiny, fialové skvrny a křečové žíly, kvůli nimž musíte skrývat své nohy: je to klasický příběh mnoha žen, které trápí problémy způsobené křečovými žílami! Teď ale existuje krém na bázi účinné kombinace aktivních bylinných složek, který zaručuje zmírnění křečových žil tak, že je vrací do původního stavu, napravuje poškozenou pokožku a navrací jí přírodní pružnost 1, 2, 7 Teď i vy můžete pomoct svým bolavým nohám bez analgetik! 3

  Nevystavujte se drahým laserovým zákrokům nebo nebezpečným operacím – teď máte před sebou účinné řešení proti křečovým žílám! 1

  Vein Stopper – Vaše řešení pro krásné nohy!

  Vein Stopper krém je založený na kombinaci účinných bylinných látek, které navrací vaší pokožce pružnost a odstraňují její vnější nedokonalosti 3, zároveň působí na křečové žíly 1, 2 a zbavují vás pocitu unavených a těžkých nohou. 5

  Vein Stopper krém vám pomůže při pocitu unavených nohou a uleví od bolesti nohou! 3, 5, 6, 8

  Dalších výhod používání Vein Stopper krému je spousta! Tato účinná kombinace přírodních látek upoutala na sebe pozornost a stala se HIT tématem všech lékařských časopisů této sezony! Je to přírodní, bezpečná a výhodná alternativa k drahým ošetřením a operacím, populární v oblasti zdravotnictví, která je konečně
  dostupná I na našem trhu!
  Teď i vy můžete přestat přemýšlet o nebezpečných a drahých laserových zákrocích nebo operacích!

  Představujeme vám: účinné řešení proti křečovým žílám, kapilárám a oteklým a unaveným nohám! 1, 3, 7 Přírodní a pohodlné!

  Co jsou to křečové žíly?

  Obyčejnými slovy řečeno, křečové žíly jsou rozšířené žíly. Každá žíla v našem těle může naběhnout, nejčastěji jsou však postižené žíly na nohou a chodidlech.

  Křečové žíly vznikají v momentě, kdy vaše žíly ztratí schopnost odvádět krev do srdce. K tomu nejčastěji dochází kvůli špatné funkci žilných chlopní (malých částí v našich žílách, které brání tomu, aby krev v důsledku gravitace proudila zpět), a tak se pod vlivem gravitace krev vrací zpět do žil, čímž se zvyšuje tlak na žilní stěnu a dochází k jejich zvětšení. Pokud se naruší pevnost žilních stěn může dojit k rozšiřování žil. Nejčastěji jsou postižené povrchové žíly, které v důsledku toho můžou být zkroucené, oteklé nebo mít namodralé zabarvení. Menší kapiláry a žíly, které se nejčastěji vyskytují lokalizovaně se nazývají metličkové nebo pavoučí žilky.*

  Příznaky křečových žil*

  Kromě jejich vzhledu, mnozí lidé nemají žádné nebo žádné vážnější příznaky a proto většinou hledají jen řešení estetické stránky problému.
  U většiny lidí se však projeví další příznaky:
  Vizuálně se křečové žíly obvykle manifestují:

  Rozšířené kapiláry jsou většinou červené barvy a vyskytují se lokalizovaně. Křečové žíly způsobují, kromě estetického problému, nevolnost a bolest, která zesiluje, pokud vaše práce rozumí dlouhodobé sezení nebo stání.

  Rizika a komplikace*

  Přesto, že jsou křečové žíly většinou považovány za kosmetický problém, to není celá pravda. Pokud se neléčí, křečové žíly můžou mít za následek:

  • Žilní krvácení;
  • Krevní sraženiny;
  • Zánět;
  • Suchou a svědivou pokožku;
  • Kožní poranění;
  • Otevřené rány/vředy;
  • Změnu barvy;
  • Kvasinkové infekce;
  • Bakteriové infekce;
  • Riziko onemocnění hlubokého žilního systému.

  Příčiny vzniku křečových žil*

  Různé genetické a individuální faktory můžou způsobit vznik křečových žil. Měli byste se mít na pozoru, pokud někdo ze členů vaší rodiny trpí křečovými žílami, pokud vaše práce vyžaduje dlouhodobé stání na nohou, pokud necvičíte, pokud jste nedávno přibyli na váze atd.

  Hlavními příčinami vzniku křečových žil jsou teda:

  * (9) Zdroj: Medline Plus

  Co teda můžete udělat?

  Změna způsobu života může snížit riziko vzniku křečových žil. Zkuste třeba ubýt na váze, co nejčastěji zvedat nohy pro zlepšení žilního oběhu, snažte se méně sedět u stolu nebo stát a můžete předejít vzniku křečových žil.

  Pokud jste už postižení křečovými žílami, máte k dispozici různá ošetření, která ale rozumí operace či laserové zákroky, což je dělá invazivními a velmi drahými! Vzhledem k tomu, že jsou křečové žíly většinou považovány za kosmetický problém, zdravotní pojištění nekryje náklady spojené s těmito zákroky. *

  Ale nezoufejte - teď existuje přírodní řešení proti křečovým žílám! Vein Stopper je založený na kombinaci účinných bylinných výtažků, které pomáhají při různých kožních onemocněních a stavech. 1, 2, 3, 4, 5 Představujeme Vám seznam aktivních složek Vein Stopper krému:

  Aloe vera

  Aloe vera je jednou z bylin, které se nejčastěji používají k léčbě kožních onemocnění a je pravděpodobně jednou z nejzkoumanějších bylin. Má osvědčené účinky v léčbě mnoha zdravotních stavů včetně osteoartritidy, bursitidy a zimnice, hemoroidů, křečových žil, spálenin, hojení ran, psoriasis, slunečních popálenin a omrzlin. Aloe hraje důležitou roli v léčbě křečových žil, kvůli své schopnosti zmírnit otoky1 jakož i schopnosti navrátit pokožce pružnost a povzbudit produkci kolagenu za účelem jejího zpevnění. 3

  Olej ze semen růže (šípku)

  Šípkový olej je bohatý na esenciální látky vyživující pokožku, jako jsou vitamíny, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Tyto výživné látky pečují o pokožku, dělají ji hladkou a zaplňují linky a jizvičky. Když ale jde o léčbu křečových žil, šípkový olej zmírňuje bolesti nohou, takže můžete zredukovat užívání utišujících léků 6 Jednou z nejvzácnějších schopností šípku je schopnost uvolnit svalovou únavu 7, což pomáhá při pocitu unavených nohou.

  Extrakt z listnatce bodlinatého

  Listnatec ostnitý je známý svými vazokonstriktivními a protizánětlivými účinky, což napomáhá při redukci křečových žil a hemoroidů. Používá se k posílení cév, zlepšení periferní cirkulace a zastavení kapilárního krvácení. 8 Tato bylina navíc zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou, zároveň uvolňuje napjaté svaly a zmírňuje pálení v nohou. 5

  Arganový olej

  Argania Spinosa aneb argánie trnitá je bohatá na vitamín E a mastné kyseliny, kvůli čemuž má četné blahodárné účinky na pokožku. Arganový olej se používá k léčbě různých kožních onemocnění, jako jsou akné, ekzém, infekce a psoriasis. 9 Arganový olej je také složkou mnoha kosmetických přípravků proti stárnutí pokožky, protože mu brání a zpomaluje ho. 9

  Extrakt ze zlatobýlu

  Solidago Virgaurea aneb zlatobýl obecný obsahuje velké množství lipofilních flavonoidů užitečných při léčbě mnoha zdravotních stavů. 10 Proto se výtažek ze zlatobýlu používá ke zmírnění bolestí a otoků, revmatu, artritidy. Také se používá k léčbě vážnějších onemocnění: cukrovky, zvětšení jater, hemoroidů, vnitřního krvácení, alergické rinitidy, astmatu a zvětšené prostaty.

  Souhlasíte s tím, že byste vzhledem k tolika účinným složkám osvědčeným v boji proti četným problémům s pokožkou a proti křečovým žílám, nikoliv neměli váhat při výběru?

  Je Vein Stopper tím nejlepším výběrem pro VÁS?

  Pokud jste stále ještě v rozpacích, kterou metodu léčby křečových žil si vybrat – tady najdete nějaká zajímavá fakta, která Vám pomůžou, abyste se rozhodli!

  Metoda Cena Účinek Vedlejší účinky
  Laserový zákrok
  13,000 Kč - 100,000 Kč za ošetření Prakticky zničí žíly, takže ty po měsíci začínají mizet. Obvykle vyžaduje 5 až 15 ošetření za 16 týdnů, což chce dost času. Lokální anestézie je nutná a používá se pouze v případě metličkových žilek. Spáleniny, změna barvy, bolest, menší nebo větší krevní sraženiny, rozvoj hluboké žilní trombózy, poškození nervů.
  Operace křečových žil
  Od 100,000 Kč za nohu Provádí se v celkové anestézii, zasažené žíly se řežou a vyřazují z oběhu. Po operaci jsou vidět švy a pacienti musí nosit obvazy. Podlitiny, otoky a bolesti, které trvají do dvou měsíců, přičemž existuje vysoké riziko infekce, protože jde o otevřenou operaci. Hrozí také nebezpečí anestézie a strnulosti v důsledku poškození nervů. Vyžaduje delší dobu zotavování.
  Cvičení
  0-1,500 Kč měsíčně Cvičením doma nebo v posilovně můžete snízit riziko vzniku křečových žil a kontrolovat svoji tělesnou hmotnost, nemůžete se ale zbavit již existující křečové žíly. Není účinné v léčbě křečových žil. Pouze snižuje riziko jejich vzniku.
  Vein Stopper
  1080 Kč Využívá pouze své aktivní složky ke zmírnění křečových žil. Vedlejší účinky neexistují.

  Jak se Vein Stopper krém používá?

  Vein Stopper je založený na účinné kombinaci přírodních, bylinných složek, které napomáhají při mnoha kožních onemocněních a stavech. 1, 5, 7 Zejména je účinný při ošetření a léčbě křečových žil a popraskaných kapilár. 1, 7

  Krém je přírodní a jednoduše se používá, takže ho můžete aplikovat na jakoukoliv část těla.

  1.

  Pokud máte problémy s křečovými žílamy a bolavýma nohama – nemusíte přemýšlet o drahých laserových zákrocích či operacích.

  2.

  Vein Stopper je přírodní a účinné řešení proti křečovým žílám. Aplikujte krém ráno a večer na čistou a suchou pokožku. Něžně masírujte krém do pokožky krouživými pohyby, dokud není zcela vstřebaný.

  3.

  Pravidelným používáním Vein Stopper krému zredukujete viditelnost křečových žil. 1 Až dosáhnete chtěných výsledků, aplikujte krém pětkrát týdně, aby se výsledky zachovaly.

  Přečtěte si zkušenosti našich spokojených uživatelů s Vein Stopper krémem:

  „Moje nohy jsou teď dokonalé!“ - Kristýna, 56, účetní, Brno

  „Používám Vein Stopper krém již 3 měsíce a výsledky jsou očividné! Zase můžu nosit sukně a teď se všichni dívají na moje nohy z úplně jiných důvodů :)“ *

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Neuvěřitelná změna!“ - Zuzana, 55, kadeřnice, Zlín

  „Opravdu nemůžu věřit, že žíly zmizely a že teď mám hladké nohy. Sice jsou stále ještě vidět postižená místa, ale budu pokračovat v používání Vein Stopper krému! Výsledky jsou něuvěřitelné!“ *

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  „Křečové žíly jsou pryč!“ - Anna, 56, pracovnice v továrně, Písek

  „Měla jsem hrozné metličkové žilky na zadní straně nohou, pod koleny. Přemýšlela jsem o laserovém ošetření, ale bylo to prostě příliš drahé. Pomocí Vein Stopper krému se však dostavily chtěné výsledky. Metličkové žilky zmizely a moje nohy jsou stále ještě hladké!“ *

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  Nejlepší výsledek měsíce: „Mám ráda své nové nohy! - Jitka, 51, studentka, Kladno

  „Měla jsem křečové žíly všude na nohou a to už jako teenager. Předpokládám, že je za tím genetika, protože je moje maminka měla taky. To mi bránilo krásně se oblékat, sukně nepřicházely v úvahu, což je trapné, když jde o tak mladou holku. Čím dál víc mi to ale dělalo starosti, protože jsem mezitím taky začala trpět bolestmi. Nejdřív jsem cítila svědění v té oblasti, pak křeče a nakonec mně nohy začaly každodenně pálit! Moje maminka slyšela o Vein Stopper a rozhodly jsme se ho vyzkoušet, protože jde o jednodušší a mnohem výhodnější řešení, než je operace. Po několika týdnech se mi ulevilo od bolestí a žíly začaly pomalu mizet. Teď moje nohy vypadají jako nové! Můžu nosit cokoliv a objadnala jsem Vein Stopper i své mamince :)“ *

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.

  Zkušenosti našich uživatelů:

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

  544 comments Add a comment
  • Soňa Adámková
   Mám hrozné problémy s křečovýma žílama na nohou a musím s tím něco dělat. Stydím se, dyť jsem příliš mladá, abych měla takové nohy...
   Reply · 4 · Like ·
  • Jen Katka
   Jestli tomu dobře rozumím, je to krém, teda žádné lasery, chirurgie a tomu podobné?
   Reply · 3 · Like ·
  • Julie Navarová-Hlávková
   Jj, jen používej krém a buď v pohodě!
   Reply · 5 · Like ·
  • Julie Navarová-Hlávková
   Já jsem začala nosit i sukně, o cemž se mi dřív, než jsem odhalila tento krém, mohlo jen zdát...moje nohy vypadaly opravdu hrozně...
   Reply · 1 · Like ·
  • Jana Macháčková
   Holky, vážně se vás ptám, jestli toto funguje, protože mě křečové žíly netrápí jen vizuálně, ale zároveň trpím obrovskými bolestmi!
   Reply · 2 · Like ·
  • Jen Nikola
   Ojoj, kéž bych se jen mohla zbavit bolestí a těch ošklivých žil!!!
   Reply · 4 · Like ·
  • Maruška Maruška
   Přes noc to nejde, ale třeba u mě metličkové žilky zmizely po 3 měsících používání! Děkuju ze srdce.
   Reply · 2 · Like ·
  • Katka Kratochvílová
   OK, je to fajn v případě, že křečové žíly teprve začaly vznikat. Mne ale zajímá, jestli to pomůže i mně, protože mě ty žíly trápí už 20 let? Je mi pomoci?
   Reply · 1 · Like ·
  • Kristýnka Kočička · Top Commenter
   Je to blbé, již včera jsem jim napsala a stále ještě jsem nedostala žádnou odpověď. Zajímá mě, jaký to má vliv na pokožku, protože je moje dost citlivá a nechci riskovat.
   Reply · 7 · Like ·
   • Julie Navarová-Hlávková
    Třeba se vyskytla nějaká chyba, mně odpověděli během 5 minut. Ale já ti odpovím – krém využívá pouze účinné bylinné složky a proto je 100% bezpečný pro použití i na nejcitlivější pokožku
    Reply · 3 · Like ·
   • Nohy bez křečových žil
    @Julie děkujeme za pomoc, a @Kristýnka Kočička Omlouváme se, měli jsme problém se serverem, třeba nám proto ten mail nedošel
    Reply · 2 · Like ·
  • Zdena Mazadlo
   Z vlastní zkušenosti Vám říkám - křečové žíly nejsou žádná sranda, může dojít k vážným komplikacím. Proto reagujte, dokud není pozdě...
   Reply · 4 · Like ·
  View 532 more
  Facebook plugin

  Jen v minulém roce jsme v České republice obsloužili již více než 5,967 spokojených zákazníků!

  Zkontrolujte, jestli je Vein Stopper cream Pro Vás:

  Máte křečové žíly?
  FAQ – Nejčastější dotazy:
  Jak se Vein Stopper používá?
  Aplikujte Vein Stopper na své nohy dvakrát denně, ráno a večer po dobu 5 až 6 týdnů. Krém aplikujte po sprchování, na čistou a osušenou pokožku. Něžně masírujte krém krouživými pohyby, dokud není zcela vstřebaný. Po dosažení chtěných výsledků aplikujte pětkrát týdně, aby se výsledky zachovaly. 1
  Na jaké části těla se Vein Stopper dá aplikovat?
  Vein Stopper obsahuje přírodní složky, kvůli čemuž se dá aplikovat na pokožce všech částí těla. Zejména se doporučuje pro odstranění křečových žil na nohou, stejně je však účinný při účinný při zmírnění popraskaných kapilár na jiných částech těla. 1, 7
  V čem spočívá účinnost Vein Stopper?
  Účinnost Vein Stopper spočívá v kombinaci účinných přírodních látek, které obsahuje. Tato kombinace látek má osvědčené pozitivní účinky při četných onemocněních pokožky a různých zdravotních stavech včetně křečových žil. 1, 7 Nejen, že odstraní křečové žíly, ale bude také pečovat o vaši pokožku a navrátí jí pružnost. 2, 7
  Co obsahuje Vein Stopper?
  Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera Gel)*, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerine, Methyl Lactate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract, Rosa Moschata Seed Oil*, Argania Spinosa (Kernel) Oil*, Dimethiconol, Styrene / Acrylate Copolymer, Acrylamide / Sodium Acrylate Copolymer, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Trideceth 6, Triethanolamine, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Carbomer, Sodium Gluconate, Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance), C.I. 19140 (Yellow 5), C.I. 42090 (Blue 1).
  Teď máte příležitost změnit svůj život k lepšímu! Užívejte si zdravější a krásnější nohy, bez oteklých žil a červených a fialových skvrn! 1, 2

  Vein Stopper a jeho aktivní složky napomůžou redukci křečových žil, 1
  hladkosti a pružnosti pokožky 2, 7 a uleví od bolestí nohou! 3
  Nečekejte už ani minutu! - Objednejte hned teď!
  Speciální akční - 2160 - 1080 Kč - Aktivovat KUPÓN
  Nabídka končí:
  P.S. Nezapomeňte, že Vein Stopper krém využívá pouze své aktivní složky k redukci výskytu křečových žil a zmírnění bolesti nohou. Používejte ho každodenně, abyste zpevnili svoji pokožku a zase hrdě ukazovali své nohy!

  P.P.S. Vein Stopper je tak učinný, že jsme momentálně zacpáni objednávkami. Proto si objednejte hned, abyste se vyhnuli čekání na další zásoby.


  Odesílám požadavek.
  Čekejte, prosím!
  Kam máme zaslat
  Vaši objednávku?
  Jméno
  Příjmení
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Město
  Telefon
  E-mail
  Produkt
  Komentáře
  PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
  1 x - 2160 -50% 1080 Kč + poštovné
  2 x - 3680.00 -50% 1840 Kč + poštovné
  3 x - 4760.00 -50% 2380 Kč + poštovné
  Platba při dodání
  Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
  11
  Poslední prodej
  proběhl dne:
  100% bezpečný nákup
  44 - denní záruka
  Pokud si nákup rozmyslíte do 44 dnů,
  vrátíme Vám peníze.
  Doručení
  Výrobek Vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž Vás ochráníme před případným zneužiutím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!
 • *Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
  DO in d.o.o. Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia, e-mail: evka.nosek@doinonline.eu. Produkt: Vein Stopper
  x

  Nejste si jisti, že je pro Vás Vein Stopper ten pravý produkt?

  Posíláme údaje
  prosím, počkejte!
  Díky za Vaši žádost.
  Náš odborný poradce Vám zavolá v době, kterou jste si vybrali.


  Zavři okno

  Promluvte si s naším odborným poradcem. Zdarma Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše otázky spojené s Vein Stopper.